NOWOŚĆ

BMW
i4

BMW i4 - elektryczne Gran Coupe

2571 zł netto

HOT DEALS

Toyota
RAV4

Hybrydowy SUV klasy średniej

2015 zł netto

NOWOŚĆ

Volvo
XC60

Najpopularniejszy SUV w Polsce

od 2060 zł netto

HOT DEALS

Toyota
RAV4

Hybrydowy SUV klasy średniej

2015 zł netto

OD RĘKI

Alfa Romeo
Stelvio


Włoski SUV
uwielbiany
nie tylko za desing

2677 zł netto

HOT DEALS

Toyota
RAV4

Hybrydowy SUV klasy średniej

2015 zł netto

Dostępny w styczniu

Hyundai
Kona

Crossover dla każdego

1119 zł netto

HOT DEALS

Toyota
RAV4

Hybrydowy SUV klasy średniej

2015 zł netto

NOWOŚĆ

Nissan
Qashqai

Model, który zapoczątkował erę kompaktowych crossoverów

1470 zł netto

Nissan
Qashqai

Model, który zapoczątkował erę kompaktowych crossoverów

1470 zł netto

ZNAJDŹ WYMARZONE AUTO

Wyszukaj
markę i model

Szukaj

Co uwzględnia nasza oferta?

Mamy szeroki pakiet usług dodatkowych dla Ciebie. Wybierz dogodny wariant i ciesz się w pełni z wynajmu auta.

Pełne ubezpieczenie

Pełen pakiet ubezpieczenia AC/OC/NNW na cały okres umowy

Serwis auta

Pakiet przeglądów wraz z materiałami eksploatacyjnymi w tym też z wymianą klocków i tarcz hamulcowych.

Zakup i wymiana opon

Komplet opon  wraz z wymianą okresową i magazynowaniem.

Assistance

Wsparcie dla kierowców i pasażerów, 24h ochrony w trakcie podroży w tym m.in holowanie, naprawa w miejscu zdarzenia, samochód zastępczy.

Jak to działa

Wybierz samochód

W naszej ofercie znajduje się kilkadziesiąt modeli różnych marek, przede wszystkim marek premium. Możecie wybierać spośród aut dostępnych w katalogu ofert lub przesłać własną konfigurację na auto spoza oferty ale tylko dla marki, którą aktualnie oferujemy.

Przygotowanie dokumentów

Aby rozpocząć proces zamówienia auta należy wybrać konkretną ofertę. Następnie udostępniamy formularze do wypełnienia, wymagane do złożenia w danej instytucji finansowej czyli wniosek na finansowanie w banku/firmie leasingowej oraz, w wybranych przypadkach, prosimy o dodatkowe dokumenty finansowe - PIT, KPiR, Rachunek Zysków i Strat czy Bilans.

Weryfikacja

Po złożeniu wymaganych dokumentów następuje proces weryfikacji Klienta trwający zazwyczaj od 2 do 4 dni roboczych. W wybranych przypadkach finansujący ma prawo zmienić warunki oferty wymagając udziału własnego – głównie dotyczy to działalności z niewystarczającą zdolnością kredytową. Czasami, w przypadku dużego zainteresowania na dane auto proces weryfikacji Klienta może się znacznie wydłużyć.

Podpisanie umowy

Podpisanie umowy następuje po pozytywnej weryfikacji dokumentów finansowych. Wówczas współpracująca z nami instytucja finansowa przygotowuje komplet dokumentów, których podpisanie przez Klienta odbywa się bezpośrednio w siedzibie finansującego lub drogą korespondencyjną za pomocą firmy kurierskiej.

Zamówienie samochodu

Po podpisaniu umowy na finansowanie auto jest zamawiane przez Ride4Less na rzecz finansującego. Auta zamawiamy bezpośrednio u dealera danej marki. Czasami wymagamy wpłaty zaliczki na dane auto, ma to miejsce w przypadkach gdy posiadamy w ofercie konkretne sztuki w atrakcyjnych cenach i formą rezerwacji jest zaliczka.

Rejestracja samochodu

Gdy auto jest już dostępne u dealera, zamawiane są dokumenty wymagane do jego rejestracji. Proces ten może trwać nawet do 30 dni - dealer otrzymuje zamówienie, przygotowuje dokumenty do rejestracji, a następnie komplet dokumentów trafia do Wydziału Komunikacji. Po rejestracji auta, komplet dokumentów wysyłany jest do dealera, a ten przygotowuje je do odbioru przez Klienta.

Wydanie auta

Dealer, po otrzymaniu kompletu dokumentów do wydania auta, umawia Klienta na odbiór w dogodnym dla niego terminie.

FAQ

Najczęstsze pytania

Współpracujemy z największymi instytucjami finansowymi w kraju specjalizującymi się w wynajmie długoterminowym. Zanim rozpoczniemy procesowanie transakcji w banku/firmie leasingowej dla Ciebie prosimy Cię o wypełnienie stosownego Wniosku. Na jego podstawie współpracująca z nami firma analizuje twoją zdolność finansową do spłaty rat. Nie pobieramy żadnych opłat prowizyjnych od Klientów korzystających z naszych ofert finansowania. Gdy Klient otrzyma zgodę na finansowanie wybranego samochodu, szykujemy auto do rejestracji, a następnie do wydania.

Tak, możemy przygotować dowolną kalkulację dla samochodu z grupy marek dostępnych w naszej ofercie. Oznacza to, że nie przygotujemy dla ciebie oferty na markę której nie oferujemy na naszej stronie oraz na profilu na Facebooku.

Tak, możemy przygotować ofertę na oferowane auto z dowolnym limitem od (5000km do 100000 km rocznie) i na okres maksymalnie 60 miesięcy. Możemy też przygotować ofertę na zwykły leasing bez limitu km z niskim bądź wysokim wykupem.

Oferty kierowane są przede wszystkim do osób prowadzących działalność gospodarczą lub spółek prawa handlowego. Wybrane oferty są również dostępne dla osób fizycznych, jednak wówczas są odpowiednio oznaczone. Oferta bez udziału własnego dedykowana jest dla firm działających operacyjnie nieprzerwanie minimum rok. W przypadku nowych działalności warunki transakcji mogą ulec zmianie.

Auta pochodzą w 100% z polskiej sieci dealerskiej, są fabrycznie nowe, odbierane bezpośrednio przez klienta we wskazanych salonach na terenie kraju. Na życzenie klienta za dodatkową opłatą jest możliwość dostarczenia samochodu we wskazane miejsce. Okazjonalnie zdarzają się oferty na używane auta również z autoryzowanych sieci dealerskich. Nie współpracujemy z handlarzami, komisami itp.

Znajdź samochód po marce

Wynajem długoterminowy Audi
Wynajem długoterminowy BMW
Wynajem długoterminowy Ford
Wynajem długoterminowy Hyundai
Wynajem długoterminowy Jaguar
Wynajem długoterminowy Land Rover
Wynajem długoterminowy Lexus
Wynajem długoterminowy Mercedes Benz
Wynajem długoterminowy MINI
Wynajem długoterminowy Nissan
Wynajem długoterminowy Seat
Wynajem długoterminowy Skoda
Wynajem długoterminowy Toyota
Wynajem długoterminowy Volvo
BLOG RIDE4LESS

Najnowsze artykuły

BMW-i4-2022-1280-16

Leasing samochodu elektrycznego w 2022 roku

Leasing samochodów elektrycznych w 2022 roku może cieszyć się zwiększonym zainteresowaniem za sprawą programu Mój elektryk, który w pierwszym kwartale ma objąć także przedsiębiorców. Dopłaty do leasingu samochodów zeroemisyjnych powinn...
IMG_20200911_155033

Jakie auto wybrać do firmy?

Jakie auto jest najlepsze do firmy? To pytanie zadaje sobie każdy przedsiębiorca, który staje przed koniecznością posiadania firmowego pojazdu. Odpowiedzi mogą być różne w zależności od jego potrzeb i możliwości finansowych. Wybierając...
DSC_2725

Co to jest cesja leasingu?

Co to jest cesja leasingu samochodu? Leasing samochodów, podobnie jak wypożyczenie długoterminowe auta, to dla przedsiębiorców wygodny i korzystny finansowo sposób na posiadanie firmowej floty. Czasami jednak pojawiają się problemy ze ...

Chcesz być
na bieżąco?

Zajrzyj na naszego Instagrama!

Salon samochodowy on-line

Ideą Ride4Less jest propagowanie sprzedaży samochodów w formule leasingu oraz wynajmu długoterminowego. Wszystkie oferowane przez nas auta pochodzą z krajowych sieci dealerskich. Od lat współpracujemy z czołowymi markami na rynku motoryzacyjnym. Oferujemy auta dostępne od ręki jak i indywidualnie konfigurowane do produkcji. Finansujemy zarówno auta nowe jak i używane.

Finansowanie

Zapewniamy kompleksowe doradztwo w zakresie wyboru najbardziej korzystnej oferty finansowania. W naszej ofercie mamy leasing, leasing z wysokim wykupem, wynajem długoterminowy. Jako uzupełnienie naszej oferty zapewniamy również serwisowanie auta, opony, pełny pakiet ubezpieczeń oraz Assistance z autem zastępczym. Ponadto oferujemy naszym klientom auta przedkontraktowe.

Zespół

Prywatnie jesteśmy kumplami – znamy się od lat. Każdy z nas pracował w innej branży dzięki czemu mamy praktyków od IT, motoryzacji, finansów oraz szeroko pojętej sprzedaży. Łączy nas jedno – pasja do motoryzacji. To różnorodne doświadczenie pozwala nam tworzyć unikalne działania w sprzedaży samochodu poprzez Internet. Naszego klienta traktujemy indywidualnie i przykładamy ogromną rolę do każdego etapu procesu współpracy.

KONTAKT

Napisz do nas

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych
    Więcej w polityce prywatności i RODO więcej