Lorem ipsum dolor sit amet

  Ride4Less » Oferty » Volvo XC90
  Wynajem długoterminowy lub Leasing

  Volvo
  XC90

  Najpopularniejszy SUV segmentu premium w Polsce

  W pakiecie otrzymujesz:


  Serwis


  Ubezpieczenie


  Assistance

  Wybierz wersję

  • XC90 Momentum Pro

   XC90 Momentum Pro

   B5 Mild Hybrid Diesel 235 +14 KM
   Oferta niedostępna
   Cena katalogowa294 900,00 zł
   SkrzyniaAutomatyczna
   Specyfikacja Pobierz
  • XC 90 Inscription

   XC 90 Inscription

   B5 Mild Hybrid Diesel 235 +14 KM
   Oferta niedostępna
   Cena katalogowa316 700,00 zł
   SkrzyniaAutomatyczna
   Specyfikacja Pobierz
  XC90 Momentum Pro

  B5 Mild Hybrid Diesel 235 +14 KM

  Niestety w tym momencie ta oferta jest niedostępna. Użyj poniższego przycisku, aby wysłać zapytanie o ten samochod.
  Zapytaj o ofertę

  Co otrzymujesz w pakiecie?


  Brak opłaty wstępnej
  Nasze oferty nie zawierają opłaty wstępnej. Nie angażujesz własnych środków przy zawarciu umowy.
  Serwis
  Pakiet przeglądów wraz z materiałami eksploatacyjnymi oraz wymianą klocków i tarcz hamulcowych.
  Ubezpieczenie
  Pełny pakiet ubezpieczenia AC/OC/NNW wraz z Assistance na cały okres umowy.

  Wynajem długoterminowy Volvo XC90 czy leasing?

  Volvo XC90 wzięte w wynajem długoterminowy lub leasing dla firm to sposób na posiadanie tego szwedzkiego auta segmentu premium bez konieczności wydawania jednorazowo większej kwoty pieniędzy. Taki prestiżowy pojazd z pewnością wyróżni Cię wśród kierowców innych samochodów w mieście. Volvo XC90 doskonale spełni funkcję reprezentacyjną w każdej firmie, a dodatkowo pozwoli użytkownikowi cieszyć się komfortową jazdą. Sprawdź, jakie opcje finansowania możesz wybrać!


  Wynajem długoterminowy Volvo XC90 czy leasing?


  Leasing auta w modelu Volvo XC90 to rozwiązanie, które daje firmom możliwość korzystania z tego prestiżowego pojazdu przez cały okres umowy. Jedynymi kosztami są comiesięczne opłaty. Są one wyższe niż przy wypożyczeniu długoterminowym auta, ale spłacana jest nimi jego pierwotna wartość. Dzięki temu po upływie terminu umowy można wykupić samochód na własność za niewielki procent jego pierwotnej wartości. Koszt miesięcznych opłat za Volvo XC90 w leasingu pokazuje kalkulator online dostępny przy ofercie na stronie.


  Wynajem długoterminowy Volvo XC90 to następna możliwość korzystania z tego pojazdu. W tej formie użytkowania co miesiąc opłaca się abonament, który uwzględnia spadek wartości auta, dlatego jest to koszt niższy niż przy leasingu. Po zakończeniu umowy możesz oddać auto do firmy leasingowe i wziąć nowe Volvo XC90 lub inny model na tych samych zasadach. Tu również dokładne koszty sprawdzisz za pomocą kalkulatora online. Oprócz Volvo XC90 mamy też dostępne na wynajem inne modele tej marki, których ofertę znajdziesz m.in. pod linkami:  W pakiecie wraz z samochodem możesz otrzymać serwis i ubezpieczenie wraz z Assistance w zależności od opcji umowy. 


  Leasing i wynajem długoterminowy to najlepsza oferta finansowania pojazdów dla firm, dzięki możliwości optymalizacji podatkowej, przez  wrzucenie miesięcznych opłat w koszty. Obie z nich są zdecydowanie bardziej opłacalne niż kupno samochodu na kredyt.


  Bez względu na to, czy zdecydujesz się na wzięcie Volvo w leasing, czy w wynajem długoterminowy, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Pomożemy ci w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności!